Inci 2016 ApS
CVR 38 10 15 36 · Ballerup · Event catering · Anpartsselskab · CVR-registret ↗
- Negativ egenkapital i seneste regnskab
Kort fortalt
Inci 2016 ApS har CVR-nummer 38101536. Virksomhedsform: Anpartsselskab. Branche: Event catering (branchekode 562100). Adresse: Tempovej 35, 2750 Ballerup. Stiftet: 1. oktober 2016. Status: aktiv. Antal ansatte: 1. Seneste årsrapport (regnskabsår 2025): bruttofortjeneste 106.290 kr., årets resultat -299.412 kr., egenkapital -507.234 kr., aktiver i alt 375.749 kr. Soliditetsgraden på -135,0 % er lavere end hos 89 % af de 487 virksomheder i branchen «Event catering», der har offentliggjort regnskab. Årets resultat på -299.412 kr. er lavere end hos 94 % af de 487 virksomheder i branchen «Event catering», der har offentliggjort regnskab. Kilde: CVR-registret og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Grunddata synkroniseres ugentligt fra CVR.
Sælger du til virksomheder som Inci 2016 ApS? Bizdex er et CRM med hele CVR-registret indbygget. Find de andre i samme branche, træk dem gennem din pipeline, og se det, når de skifter ejer eller ledelse. 14 dage gratis, uden kort.
Prøv CRM'et gratis i 14 dage →- Branche
- Event catering (562100)
- Adresse
- Tempovej 35, 2750 Ballerup
- Kommune
- BALLERUP
- Antal ansatte
- 1
- Stiftet
- 1 Oct 2016
- Selskabskapital
- 50.000 DKK
- Formål
- være holdingselskab
- Tegningsregel
- Selskabet tegnes af en direktør.
- Revision
- Ja
- Seneste vedtægt
- 2016-10-28
- Momsnr. (EU VIES)
- DK38101536 ✓ Valideret
- E-faktura (Peppol)
- Ikke på Peppol
Senest synkroniseret fra CVR for 2 uger siden.
Placering
✓ Adresse verificeret (DAWA)Tempovej 35, 2750 Ballerup
📍 Hovedadresse · 🏭 1 produktionsenhed(er)
Nøgletal (seneste regnskab)
Likviditetsgrad
0,29
▲ 0,0
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld
Soliditetsgrad
-135,0%
▼ 68,5 pp
Egenkapital i % af aktiver
Vækst i resultat
-27,6%
▼ 27,6 pp
Ændring ift. året før
Sammenligning med branchen
487 virksomheder i «Event catering»Percentil beregnet ud fra de virksomheder, der er importeret lokalt i samme branchekode.
Udvikling
Årets resultat
Bruttoresultat
Egenkapital & aktiver
Soliditetsgrad
Økonomiske nøgletal
Beløb i DKK| Nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Omsætning | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Bruttoresultat | 106.290 | -234.738 | 0 | 0 | -1.600 |
| Resultat før skat | -299.412 | -234.738 | 0 | 0 | -1.628 |
| Årets resultat | -299.412 | -234.738 | 0 | 0 | -1.628 |
| Egenkapital | -507.234 | -207.822 | 26.916 | 26.916 | 26.916 |
| Aktiver i alt | 375.749 | 312.406 | 26.916 | 26.916 | 27.616 |
| Omsætningsaktiver | 255.749 | 162.406 | 26.916 | 26.916 | 27.616 |
| Kortfristet gæld | 882.983 | 520.228 | — | — | 700 |
| Gæld i alt | 882.983 | 520.228 | 26.916 | 26.916 | 700 |
| Soliditetsgrad | -135% | -66.5% | 100% | 100% | 97.5% |
| Ansatte (gns.) | — | — | — | — | — |
Kilde: Erhvervsstyrelsens register over offentliggjorte årsrapporter. Omsætning er ofte ikke oplyst for små virksomheder, som i stedet angiver bruttoresultat.
Legale ejere
3-
Yagmur Gøkce Sahin Siden 1 Feb 20250% Ejer
-
INCI Holding ApS Siden 1 Feb 202550% Ejer
-
meamma ApS Siden 1 Feb 202550% Ejer
Ledelse
1-
Yagmur Gøkce Sahin Siden 28 Oct 2016Direktør
Produktionsenheder
1Inci 2016 ApS
P-nr. 1021829567
Tempovej 35, 2750 Ballerup
Event catering (562100)
👥 1 ansatte
Selskabsskat
| Indkomstår | Skattepligtig indkomst | Selskabsskat | Type |
|---|---|---|---|
| 2024 | -234.738 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2023 | 0 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2021 | 0 DKK | 0 DKK | Enkeltstående selskab |
| 2020 | — | — | Enkeltstående selskab |
Sambeskattet — administrationsselskab: Inci 2016 ApS (CVR 38101536)
Kilde: Skattestyrelsen (skattelister for selskaber).
Ændringer i dit marked
Du kan se, hvad der er sket med denne ene virksomhed.
I Pro lander det på kundekortet i dit CRM, for hele dit marked: nye selskaber, konkurser, navneskift, ejerskifte. Og du får én samlet mail.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Relaterede virksomheder
Levende liste
Der er flere som denne.
Vi finder dem på, hvad de laver — formål, bibrancher og aktiviteter — ikke på branchekoden alene. I den ene branche, vi har målt på (forsyning), overser koden omkring to tredjedele af markedet. Gem dem som en levende liste, så holder vi den opdateret.
Fx virksomheder der også laver event, catering.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Er det jeres virksomhed? Vis jeres CVR-nummer på jeres hjemmeside
Kopiér koden og indsæt den på jeres hjemmeside, fx i sidefoden, hvor I viser jeres CVR-nummer. Badget linker til jeres side her på Bizdex og sætter ingen cookies.