INN8 ApS
CVR 41 01 35 67 · Haarby · Ikke-finansielle holdingselskaber · Anpartsselskab · CVR-registret ↗
- Negativ egenkapital i seneste regnskab
Kort fortalt
INN8 ApS har CVR-nummer 41013567. Virksomhedsform: Anpartsselskab. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120). Adresse: Ravnebjerg 7, 5683 Haarby. Stiftet: 12. december 2019. Status: aktiv. Seneste årsrapport (1. marts 2025 – 28. februar 2026): bruttofortjeneste -904 kr., årets resultat -781.252 kr., egenkapital -528.647 kr., aktiver i alt 509.894 kr. Soliditetsgraden på -103,7 % er lavere end hos 96 % af de 112.760 virksomheder i branchen «Ikke-finansielle holdingselskaber», der har offentliggjort regnskab. Årets resultat på -781.252 kr. er lavere end hos 95 % af de 112.760 virksomheder i branchen «Ikke-finansielle holdingselskaber», der har offentliggjort regnskab. Kilde: CVR-registret og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Grunddata synkroniseres ugentligt fra CVR.
Sælger du til virksomheder som INN8 ApS? Bizdex er et CRM med hele CVR-registret indbygget. Find de andre i samme branche, træk dem gennem din pipeline, og se det, når de skifter ejer eller ledelse. 14 dage gratis, uden kort.
Prøv CRM'et gratis i 14 dage →- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Ravnebjerg 7, 5683 Haarby
- Kommune
- ASSENS
- Stiftet
- 12 Dec 2019
- Selskabskapital
- 50.000 DKK
- Formål
- eje kapitalandele i datterselskaber og associerede selskaber
- Tegningsregel
- Selskabet tegnes af en direktør.
- Revision
- Ja
- Seneste vedtægt
- 2019-12-12
- Momsnr. (EU VIES)
- DK41013567 Ikke momsregistreret
- E-faktura (Peppol)
- Ikke på Peppol
Senest synkroniseret fra CVR for 3 uger siden.
Placering
✓ Adresse verificeret (DAWA)Ravnebjerg 7, 5683 Haarby
📍 Hovedadresse · 🏭 1 produktionsenhed(er)
Websites
- Gættet domæne: inn8.dk Hjemmeside https://inn8.dk
Fundet automatisk og bekræftet ved, at virksomhedens CVR-nummer optræder på siden (15. Oct 2026) . Ret eller fjern oplysninger.
Nøgletal (seneste regnskab)
Likviditetsgrad
0,48
▼ 0,2
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld
Soliditetsgrad
-103,7%
▼ 59,3 pp
Egenkapital i % af aktiver
Vækst i resultat
-86.321,7%
▼ 86.321,7 pp
Ændring ift. året før
Sammenligning med branchen
112760 virksomheder i «Ikke-finansielle holdingselskaber»Percentil beregnet ud fra de virksomheder, der er importeret lokalt i samme branchekode.
Udvikling
Årets resultat
Bruttoresultat
Egenkapital & aktiver
Soliditetsgrad
Økonomiske nøgletal
Beløb i DKK| Nøgletal | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Omsætning | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -904 | -904 | -13.248 | -5.106 | -4.865 |
| Resultat før skat | -781.252 | -904 | -3.057.994 | 884.310 | — |
| Årets resultat | -781.252 | -904 | -3.057.994 | 883.311 | 1.011.742 |
| Egenkapital | -528.647 | -314.226 | -313.322 | 2.744.672 | 1.861.361 |
| Aktiver i alt | 509.894 | 707.954 | 591.754 | 3.661.514 | 2.313.226 |
| Omsætningsaktiver | 500.928 | 707.954 | 67.653 | 58.000 | 281.416 |
| Kortfristet gæld | 1.038.541 | 1.022.180 | 905.076 | 916.842 | 451.865 |
| Gæld i alt | 1.038.541 | 1.022.180 | 905.076 | 916.842 | 451.865 |
| Soliditetsgrad | -103.7% | -44.4% | -52.9% | 75% | 80.5% |
| Ansatte (gns.) | 0 | 0 | — | 0 | — |
Kilde: Erhvervsstyrelsens register over offentliggjorte årsrapporter. Omsætning er ofte ikke oplyst for små virksomheder, som i stedet angiver bruttoresultat.
Legale ejere
1-
Brian Piehl Jensen Siden 12 Dec 2019100% Ejer
Ledelse
1-
Brian Piehl Jensen Siden 12 Dec 2019Direktør
Produktionsenheder
1INN8 ApS
P-nr. 1025339610
Ravnebjerg 7, 5683 Haarby
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Selskabsskat
| Indkomstår | Skattepligtig indkomst | Selskabsskat | Type |
|---|---|---|---|
| 2024 | -221.622 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2023 | -568.055 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2022 | -421.788 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2021 | 2.274 DKK | 484 DKK | Enkeltstående selskab |
| 2020 | -3.859 DKK | 0 DKK | Enkeltstående selskab |
Sambeskattet — administrationsselskab: INN8 ApS (CVR 41013567)
Kilde: Skattestyrelsen (skattelister for selskaber).
Ændringer i dit marked
Du kan se, hvad der er sket med denne ene virksomhed.
I Pro lander det på kundekortet i dit CRM, for hele dit marked: nye selskaber, konkurser, navneskift, ejerskifte. Og du får én samlet mail.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Lignende virksomheder
Fundet ud fra virksomhedens aktiviteterLevende liste
Der er flere som denne.
Vi finder dem på, hvad de laver — formål, bibrancher og aktiviteter — ikke på branchekoden alene. I den ene branche, vi har målt på (forsyning), overser koden omkring to tredjedele af markedet. Gem dem som en levende liste, så holder vi den opdateret.
Fx virksomheder der også laver associerede, datterselskaber.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Er det jeres virksomhed? Vis jeres CVR-nummer på jeres hjemmeside
Kopiér koden og indsæt den på jeres hjemmeside, fx i sidefoden, hvor I viser jeres CVR-nummer. Badget linker til jeres side her på Bizdex og sætter ingen cookies.