Nazar & Co ApS
CVR 38 79 79 13 · Hillerød · Vikarbureauers aktiviteter og anden personaleformidling · Anpartsselskab · CVR-registret ↗
- Negativ egenkapital i seneste regnskab
Kort fortalt
Nazar & Co ApS har CVR-nummer 38797913. Virksomhedsform: Anpartsselskab. Branche: Vikarbureauers aktiviteter og anden personaleformidling (branchekode 782000). Adresse: Baunevej 7, 3400 Hillerød. Stiftet: 17. juli 2017. Status: aktiv. Antal ansatte: 19. Seneste årsrapport (regnskabsår 2025): bruttofortjeneste 10.564.657 kr., årets resultat 383.503 kr., egenkapital -761.732 kr., aktiver i alt 2.238.239 kr. Soliditetsgraden på -34,0 % er lavere end hos 87 % af de 926 virksomheder i branchen «Vikarbureauers aktiviteter og anden personaleformidling», der har offentliggjort regnskab. Årets resultat på 383.503 kr. er højere end hos 80 % af de 926 virksomheder i branchen «Vikarbureauers aktiviteter og anden personaleformidling», der har offentliggjort regnskab. Bruttofortjenesten steg 76 % fra regnskabsår 2024 til 2025. Kilde: CVR-registret og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Grunddata synkroniseres ugentligt fra CVR.
Sælger du til virksomheder som Nazar & Co ApS? Bizdex er et CRM med hele CVR-registret indbygget. Find de andre i samme branche, træk dem gennem din pipeline, og se det, når de skifter ejer eller ledelse. 14 dage gratis, uden kort.
Prøv CRM'et gratis i 14 dage →- Branche
- Vikarbureauers aktiviteter og anden personaleformidling (782000)
- Adresse
- Baunevej 7, 3400 Hillerød
- Kommune
- HILLERØD
- Antal ansatte
-
19
2017 2018
- Telefon
- 61222215
- nazar-co.dk@hotmail.com
- Stiftet
- 17 Jul 2017
- Selskabskapital
- 50.000 DKK
- Formål
- udlejning af mandskab og maskiner, anlægs- og entreprenørarbejde, affaldshåndtering, kørsel, viceværtsservice og anden servicevirksomhed, handel og investering
- Tegningsregel
- Selskabet tegnes af direktionen
- Revision
- Nej
- Seneste vedtægt
- 2017-07-17
- Momsnr. (EU VIES)
- DK38797913 ✓ Valideret
- E-faktura (Peppol)
- Ikke på Peppol
Senest synkroniseret fra CVR for 2 uger siden.
Placering
✓ Adresse verificeret (DAWA)Baunevej 7, 3400 Hillerød
📍 Hovedadresse · 🏭 1 produktionsenhed(er)
Nøgletal (seneste regnskab)
Likviditetsgrad
0,73
▲ 0,1
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld
Soliditetsgrad
-34,0%
▲ 15,1 pp
Egenkapital i % af aktiver
Vækst i resultat
123,2%
▲ 123,2 pp
Ændring ift. året før
Sammenligning med branchen
926 virksomheder i «Vikarbureauers aktiviteter og anden personaleformidling»Percentil beregnet ud fra de virksomheder, der er importeret lokalt i samme branchekode.
Udvikling
Årets resultat
Bruttoresultat
Egenkapital & aktiver
Soliditetsgrad
Økonomiske nøgletal
Beløb i DKK| Nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Omsætning | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | 10.564.657 | 6.008.911 | 4.914.468 | 3.557.720 | 2.421.098 |
| Resultat før skat | 333.429 | -1.943.522 | 520.897 | 469.055 | -167.435 |
| Årets resultat | 383.503 | -1.654.645 | 417.256 | 353.660 | -191.965 |
| Egenkapital | -761.732 | -1.145.235 | 570.410 | 153.154 | -200.506 |
| Aktiver i alt | 2.238.239 | 2.331.920 | 1.981.306 | 1.185.974 | 3.748.483 |
| Omsætningsaktiver | 2.204.772 | 2.239.221 | 1.878.979 | 1.154.607 | 995.375 |
| Kortfristet gæld | 2.999.971 | 3.477.155 | 1.386.802 | 1.009.517 | 2.134.588 |
| Gæld i alt | 2.999.971 | 3.477.155 | 1.386.802 | 1.009.517 | 3.948.989 |
| Soliditetsgrad | -34% | -49.1% | 28.8% | 12.9% | -5.3% |
| Ansatte (gns.) | 22 | 19 | 12 | 7 | 4 |
Kilde: Erhvervsstyrelsens register over offentliggjorte årsrapporter. Omsætning er ofte ikke oplyst for små virksomheder, som i stedet angiver bruttoresultat.
Legale ejere
1-
Nazar Holding ApS Siden 15 Mar 2024100% Ejer
Ledelse
1-
Nazar Barzinci Siden 17 Jul 2017Direktør
Produktionsenheder
1Nazar & Co ApS
P-nr. 1022670375
Baunevej 7, 3400 Hillerød
Vikarbureauers aktiviteter og anden personaleformidling (782000)
👥 18 ansatte
Selskabsskat
| Indkomstår | Skattepligtig indkomst | Selskabsskat | Type |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | — | Datterselskab |
| 2023 | 467.553 DKK | 102.850 DKK | Afregnende selskab |
| 2022 | 418.698 DKK | 92.092 DKK | Afregnende selskab |
| 2021 | -124.164 DKK | 0 DKK | Enkeltstående selskab |
| 2020 | -558.767 DKK | 0 DKK | Enkeltstående selskab |
Sambeskattet — administrationsselskab: Nazar Holding ApS (CVR 44706407)
Kilde: Skattestyrelsen (skattelister for selskaber).
Ændringer i dit marked
Du kan se, hvad der er sket med denne ene virksomhed.
I Pro lander det på kundekortet i dit CRM, for hele dit marked: nye selskaber, konkurser, navneskift, ejerskifte. Og du får én samlet mail.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Lignende virksomheder
Fundet ud fra virksomhedens aktiviteterLevende liste
Der er flere som denne.
Vi finder dem på, hvad de laver — formål, bibrancher og aktiviteter — ikke på branchekoden alene. I den ene branche, vi har målt på (forsyning), overser koden omkring to tredjedele af markedet. Gem dem som en levende liste, så holder vi den opdateret.
Fx virksomheder der også laver viceværtsservice, affaldshåndtering, anlægs.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Er det jeres virksomhed? Vis jeres CVR-nummer på jeres hjemmeside
Kopiér koden og indsæt den på jeres hjemmeside, fx i sidefoden, hvor I viser jeres CVR-nummer. Badget linker til jeres side her på Bizdex og sætter ingen cookies.