Nine Realms SPV 1 ApS
CVR 43 07 00 37 · Frederiksberg C · Ikke-finansielle holdingselskaber · Anpartsselskab · CVR-registret ↗
- Negativ egenkapital i seneste regnskab
Kort fortalt
Nine Realms SPV 1 ApS har CVR-nummer 43070037. Virksomhedsform: Anpartsselskab. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120). Adresse: Åboulevard 31, 3. th, 1960 Frederiksberg C. Stiftet: 15. februar 2022. Status: aktiv. Seneste årsrapport (regnskabsår 2025): bruttofortjeneste -16.388 kr., årets resultat -31.331 kr., egenkapital -120.786 kr., aktiver i alt 4.130 kr. Soliditetsgraden på -2.924,6 % er lavere end hos 99 % af de 112.779 virksomheder i branchen «Ikke-finansielle holdingselskaber», der har offentliggjort regnskab. Årets resultat på -31.331 kr. er lavere end hos 82 % af de 112.779 virksomheder i branchen «Ikke-finansielle holdingselskaber», der har offentliggjort regnskab. Kilde: CVR-registret og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Grunddata synkroniseres ugentligt fra CVR.
Sælger du til virksomheder som Nine Realms SPV 1 ApS? Bizdex er et CRM med hele CVR-registret indbygget. Find de andre i samme branche, træk dem gennem din pipeline, og se det, når de skifter ejer eller ledelse. 14 dage gratis, uden kort.
Prøv CRM'et gratis i 14 dage →- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Åboulevard 31, 3. th, 1960 Frederiksberg C
- Kommune
- FREDERIKSBERG
- Telefon
- 30911963
- Stiftet
- 15 Feb 2022
- Selskabskapital
- 40.447 DKK
- Formål
- investere og eje anparter i andre selskaber og anden virksomhed beslægtet hermed
- Tegningsregel
- Selskabet tegnes af en direktør.
- Revision
- Ja
- Seneste vedtægt
- 2024-11-18
- Momsnr. (EU VIES)
- DK43070037 Ikke momsregistreret
- E-faktura (Peppol)
- Ikke på Peppol
Senest synkroniseret fra CVR for 3 uger siden.
Placering
✓ Adresse verificeret (DAWA)Åboulevard 31, 3. th, 1960 Frederiksberg C
📍 Hovedadresse · 🏭 1 produktionsenhed(er)
Nøgletal (seneste regnskab)
Likviditetsgrad
0,03
▲ 0,0
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld
Soliditetsgrad
-2.924,6%
▼ 758,6 pp
Egenkapital i % af aktiver
Vækst i resultat
81,9%
▲ 81,9 pp
Ændring ift. året før
Sammenligning med branchen
112779 virksomheder i «Ikke-finansielle holdingselskaber»Percentil beregnet ud fra de virksomheder, der er importeret lokalt i samme branchekode.
Udvikling
Årets resultat
Bruttoresultat
Egenkapital & aktiver
Soliditetsgrad
Økonomiske nøgletal
Beløb i DKK| Nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Omsætning | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -16.388 | -70.880 | -15.000 | -15.000 |
| Resultat før skat | — | — | — | — |
| Årets resultat | -31.331 | -173.370 | -15.000 | -388.085 |
| Egenkapital | -120.786 | -89.455 | -363.085 | -348.085 |
| Aktiver i alt | 4.130 | 4.130 | 40.000 | 40.000 |
| Omsætningsaktiver | 4.130 | 4.130 | 40.000 | 40.000 |
| Kortfristet gæld | 124.916 | 93.585 | 403.085 | 388.085 |
| Gæld i alt | 124.916 | 93.585 | 403.085 | 388.085 |
| Soliditetsgrad | -2924.6% | -2166% | -907.7% | -870.2% |
| Ansatte (gns.) | 0 | — | — | 0 |
Kilde: Erhvervsstyrelsens register over offentliggjorte årsrapporter. Omsætning er ofte ikke oplyst for små virksomheder, som i stedet angiver bruttoresultat.
Legale ejere
1-
StillInvest ApS Siden 29 Jan 2025100% Ejer
Ledelse
1-
Sune Stilling Siden 18 Nov 2024Direktør
Produktionsenheder
1Nine Realms SPV 1 ApS
P-nr. 1028012744
Åboulevard 31, 3. th, 1960 Frederiksberg C
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Selskabsskat
| Indkomstår | Skattepligtig indkomst | Selskabsskat | Type |
|---|---|---|---|
| 2024 | -70.880 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2023 | -15.000 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2022 | -15.000 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
Sambeskattet — administrationsselskab: Nine Realms SPV 1 ApS (CVR 43070037)
Kilde: Skattestyrelsen (skattelister for selskaber).
Ændringer i dit marked
Du kan se, hvad der er sket med denne ene virksomhed.
I Pro lander det på kundekortet i dit CRM, for hele dit marked: nye selskaber, konkurser, navneskift, ejerskifte. Og du får én samlet mail.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Lignende virksomheder
Fundet ud fra virksomhedens aktiviteterLevende liste
Der er flere som denne.
Vi finder dem på, hvad de laver — formål, bibrancher og aktiviteter — ikke på branchekoden alene. I den ene branche, vi har målt på (forsyning), overser koden omkring to tredjedele af markedet. Gem dem som en levende liste, så holder vi den opdateret.
Fx virksomheder der også laver investere.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Er det jeres virksomhed? Vis jeres CVR-nummer på jeres hjemmeside
Kopiér koden og indsæt den på jeres hjemmeside, fx i sidefoden, hvor I viser jeres CVR-nummer. Badget linker til jeres side her på Bizdex og sætter ingen cookies.