JEBRAIL HOLDING ApS
CVR 30 70 51 49 · Måløv · Ikke-finansielle holdingselskaber · Anpartsselskab · CVR-registret ↗
Kort fortalt
JEBRAIL HOLDING ApS har CVR-nummer 30705149. Virksomhedsform: Anpartsselskab. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120). Adresse: Eskebjerggård 12, 1. th, 2760 Måløv. Stiftet: 30. april 2007. Status: aktiv. Seneste årsrapport (regnskabsår 2025): bruttofortjeneste -4.253 kr., årets resultat 14.218 kr., egenkapital 1.008.440 kr., aktiver i alt 1.278.991 kr. Soliditetsgraden på 78,8 % er lavere end hos 60 % af de 112.760 virksomheder i branchen «Ikke-finansielle holdingselskaber», der har offentliggjort regnskab. Årets resultat på 14.218 kr. er lavere end hos 54 % af de 112.760 virksomheder i branchen «Ikke-finansielle holdingselskaber», der har offentliggjort regnskab. Kilde: CVR-registret og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Grunddata synkroniseres ugentligt fra CVR.
Sælger du til virksomheder som JEBRAIL HOLDING ApS? Bizdex er et CRM med hele CVR-registret indbygget. Find de andre i samme branche, træk dem gennem din pipeline, og se det, når de skifter ejer eller ledelse. 14 dage gratis, uden kort.
Prøv CRM'et gratis i 14 dage →- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Eskebjerggård 12, 1. th, 2760 Måløv
- Kommune
- BALLERUP
- Stiftet
- 30 Apr 2007
- Selskabskapital
- 125.000 DKK
- Formål
- handelsvirksomhed samt anden hermed beslægtet virksomhed samt eje aktier/anparter i andre selskaber
- Tegningsregel
- Selskabet tegnes af den samlede direktion.
- Revision
- Ja
- Seneste vedtægt
- 2014-06-03
- Momsnr. (EU VIES)
- DK30705149 Ikke momsregistreret
- E-faktura (Peppol)
- Ikke på Peppol
Senest synkroniseret fra CVR for 2 uger siden.
Placering
✓ Adresse verificeret (DAWA)Eskebjerggård 12, 1. th, 2760 Måløv
📍 Hovedadresse · 🏭 1 produktionsenhed(er)
Nøgletal (seneste regnskab)
Egenkapitalforrentning
1,4%
▲ 0,1 pp
Årets resultat i % af egenkapital
Soliditetsgrad
78,8%
▼ 0,2 pp
Egenkapital i % af aktiver
Vækst i resultat
11,3%
▲ 11,3 pp
Ændring ift. året før
Sammenligning med branchen
112760 virksomheder i «Ikke-finansielle holdingselskaber»Percentil beregnet ud fra de virksomheder, der er importeret lokalt i samme branchekode.
Udvikling
Årets resultat
Bruttoresultat
Egenkapital & aktiver
Soliditetsgrad
Økonomiske nøgletal
Beløb i DKK| Nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Omsætning | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -4.253 | -4.170 | -4.786 | -5.353 | -2.313 |
| Resultat før skat | 14.218 | 12.772 | 7.654 | 7.544 | 68 |
| Årets resultat | 14.218 | 12.772 | 7.654 | 7.544 | -365 |
| Egenkapital | 1.008.440 | 994.222 | 981.449 | 973.795 | 966.251 |
| Aktiver i alt | 1.278.991 | 1.257.863 | 1.237.006 | 1.160.252 | 1.142.450 |
| Omsætningsaktiver | — | — | — | — | — |
| Kortfristet gæld | — | — | — | — | — |
| Gæld i alt | 270.551 | 1.257.863 | 1.237.006 | 1.160.252 | 1.142.450 |
| Soliditetsgrad | 78.8% | 79% | 79.3% | 83.9% | 84.6% |
| Ansatte (gns.) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kilde: Erhvervsstyrelsens register over offentliggjorte årsrapporter. Omsætning er ofte ikke oplyst for små virksomheder, som i stedet angiver bruttoresultat.
Legale ejere
1-
Muhammed Ali Taslicukur Siden 30 Apr 2007100% Ejer
Ledelse
1-
Muhammed Ali Taslicukur Siden 30 Apr 2007Adm. dir.
Produktionsenheder
1JEBRAIL HOLDING ApS
P-nr. 1013429924
Eskebjerggård 12, 1. th, 2760 Måløv
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Selskabsskat
| Indkomstår | Skattepligtig indkomst | Selskabsskat | Type |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2023 | -113.349 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2022 | 0 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2021 | 0 DKK | 0 DKK | Administrationsselskab |
| 2020 | -7.161 DKK | 0 DKK | Administrationsselskab |
Sambeskattet — administrationsselskab: JEBRAIL HOLDING ApS (CVR 30705149)
Kilde: Skattestyrelsen (skattelister for selskaber).
Ændringer i dit marked
Du kan se, hvad der er sket med denne ene virksomhed.
I Pro lander det på kundekortet i dit CRM, for hele dit marked: nye selskaber, konkurser, navneskift, ejerskifte. Og du får én samlet mail.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Lignende virksomheder
Fundet ud fra virksomhedens aktiviteterLevende liste
Der er flere som denne.
Vi finder dem på, hvad de laver — formål, bibrancher og aktiviteter — ikke på branchekoden alene. I den ene branche, vi har målt på (forsyning), overser koden omkring to tredjedele af markedet. Gem dem som en levende liste, så holder vi den opdateret.
Fx virksomheder der også laver handelsvirksomhed.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Er det jeres virksomhed? Vis jeres CVR-nummer på jeres hjemmeside
Kopiér koden og indsæt den på jeres hjemmeside, fx i sidefoden, hvor I viser jeres CVR-nummer. Badget linker til jeres side her på Bizdex og sætter ingen cookies.