CONRIG PHARMA ApS
CVR 33 37 32 36 · Vedbæk · Fremstilling af farmaceutiske præparater · Anpartsselskab · CVR-registret ↗
Kort fortalt
CONRIG PHARMA ApS har CVR-nummer 33373236. Virksomhedsform: Anpartsselskab. Branche: Fremstilling af farmaceutiske præparater (branchekode 212000). Adresse: Fagerparken 33, 2950 Vedbæk. Stiftet: 20. december 2010. Status: aktiv. Seneste årsrapport (regnskabsår 2025): bruttofortjeneste -98.936 kr., årets resultat -95.786 kr., egenkapital 0 kr., aktiver i alt 65.518 kr. Årets resultat på -95.786 kr. er lavere end hos 56 % af de 141 virksomheder i branchen «Fremstilling af farmaceutiske præparater», der har offentliggjort regnskab. Kilde: CVR-registret og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Grunddata synkroniseres ugentligt fra CVR.
Sælger du til virksomheder som CONRIG PHARMA ApS? Bizdex er et CRM med hele CVR-registret indbygget. Find de andre i samme branche, træk dem gennem din pipeline, og se det, når de skifter ejer eller ledelse. 14 dage gratis, uden kort.
Prøv CRM'et gratis i 14 dage →- Branche
- Fremstilling af farmaceutiske præparater (212000)
- Adresse
- Fagerparken 33, 2950 Vedbæk
- Kommune
- HØRSHOLM
- Telefon
- 24601215
- niels.skjaerbaek@gmail.com
- Stiftet
- 20 Dec 2010
- Selskabskapital
- 123.802 DKK
- Formål
- udvikling, produktion, markedsføring og salg af lægemidler
- Tegningsregel
- Selskabet tegnes af to medlemmer af bestyrelsen i forening med en direktør, eller af den samlede bestyrelse.
- Revision
- Nej
- Seneste vedtægt
- 2019-02-18
- Momsnr. (EU VIES)
- DK33373236 ✓ Valideret
- E-faktura (Peppol)
- Ikke på Peppol
Senest synkroniseret fra CVR for 2 uger siden.
Placering
✓ Adresse verificeret (DAWA)Fagerparken 33, 2950 Vedbæk
📍 Hovedadresse · 🏭 1 produktionsenhed(er)
Nøgletal (seneste regnskab)
Likviditetsgrad
1,00
▼ 0,6
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld
Vækst i resultat
4,4%
▲ 4,4 pp
Ændring ift. året før
Sammenligning med branchen
141 virksomheder i «Fremstilling af farmaceutiske præparater»Percentil beregnet ud fra de virksomheder, der er importeret lokalt i samme branchekode.
Udvikling
Årets resultat
Bruttoresultat
Egenkapital & aktiver
Soliditetsgrad
Økonomiske nøgletal
Beløb i DKK| Nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Omsætning | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -98.936 | -92.016 | -506.147 | 1.265.932 | -246.326 |
| Resultat før skat | -95.786 | -100.217 | -510.872 | 1.244.502 | -308.167 |
| Årets resultat | -95.786 | -100.217 | -510.872 | 1.244.502 | -308.167 |
| Egenkapital | 0 | 24.543 | -101.847 | 409.025 | -1.704.783 |
| Aktiver i alt | 65.518 | 69.390 | 38.530 | 1.194.994 | 53.380 |
| Omsætningsaktiver | 65.518 | 69.390 | 38.530 | 1.194.994 | 53.380 |
| Kortfristet gæld | 65.518 | 44.847 | 140.377 | 785.969 | 1.758.163 |
| Gæld i alt | 65.518 | 44.847 | 140.377 | 785.969 | 1.758.163 |
| Soliditetsgrad | — | 35.4% | -264.3% | 34.2% | -3193.7% |
| Ansatte (gns.) | 0 | — | — | — | — |
Kilde: Erhvervsstyrelsens register over offentliggjorte årsrapporter. Omsætning er ofte ikke oplyst for små virksomheder, som i stedet angiver bruttoresultat.
Legale ejere
1-
Melius Pharma AB Siden 8 Feb 2022100% Ejer
Ledelse
5-
Niels Skjærbæk Siden 24 Nov 2015Bestyrelsesmedlem
-
Snickar Karl Johan Tobieson Siden 28 Nov 2022Bestyrelsesmedlem
-
Snickar Karl Johan Tobieson Siden 28 Nov 2022Direktør
-
Lars Christer Fredrik Fåhraeus Siden 28 Nov 2022Bestyrelsesmedlem
-
Lars Christer Fredrik Fåhraeus Siden 28 Nov 2022Direktør
Produktionsenheder
1CONRIG PHARMA ApS
P-nr. 1016527439
Fagerparken 33, 2950 Vedbæk
Fremstilling af farmaceutiske præparater (212000)
Selskabsskat
| Indkomstår | Skattepligtig indkomst | Selskabsskat | Type |
|---|---|---|---|
| 2024 | -100.217 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2023 | -510.872 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2022 | -667.841 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2021 | -308.167 DKK | 0 DKK | Enkeltstående selskab |
| 2020 | -603.545 DKK | 0 DKK | Enkeltstående selskab |
Sambeskattet — administrationsselskab: CONRIG PHARMA ApS (CVR 33373236)
Kilde: Skattestyrelsen (skattelister for selskaber).
Ændringer i dit marked
Du kan se, hvad der er sket med denne ene virksomhed.
I Pro lander det på kundekortet i dit CRM, for hele dit marked: nye selskaber, konkurser, navneskift, ejerskifte. Og du får én samlet mail.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Lignende virksomheder
Fundet ud fra virksomhedens aktiviteter- Cymab ApS København N
- Ebumab Sandbox ApS København N
- Commit Biologics ApS Aarhus C
- Ascendis Pharma Oncology Division A/S Hellerup
- ASCENDIS PHARMA A/S Hellerup
- ASCENDIS PHARMA, OPHTHALMOLOGY DIVISION A/S Hellerup
- ASCENDIS PHARMA BONE DISEASES A/S Hellerup
- Ascendis Pharma Endocrinology Division A/S Hellerup
Levende liste
Der er flere som denne.
Vi finder dem på, hvad de laver — formål, bibrancher og aktiviteter — ikke på branchekoden alene. I den ene branche, vi har målt på (forsyning), overser koden omkring to tredjedele af markedet. Gem dem som en levende liste, så holder vi den opdateret.
Fx virksomheder der også laver præparater, lægemidler, farmaceutiske.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Er det jeres virksomhed? Vis jeres CVR-nummer på jeres hjemmeside
Kopiér koden og indsæt den på jeres hjemmeside, fx i sidefoden, hvor I viser jeres CVR-nummer. Badget linker til jeres side her på Bizdex og sætter ingen cookies.