Gani's Holding ApS
CVR 41 31 11 77 · København Ø · Ikke-finansielle holdingselskaber · Anpartsselskab · CVR-registret ↗
Kort fortalt
Gani's Holding ApS har CVR-nummer 41311177. Virksomhedsform: Anpartsselskab. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120). Adresse: Fanøgade 6, 3. tv, 2100 København Ø. Stiftet: 16. april 2020. Status: aktiv. Seneste årsrapport (regnskabsår 2025): årets resultat -29.730 kr., egenkapital 162.732 kr., aktiver i alt 162.732 kr. Soliditetsgraden på 100,0 % er højere end hos 92 % af de 112.760 virksomheder i branchen «Ikke-finansielle holdingselskaber», der har offentliggjort regnskab. Årets resultat på -29.730 kr. er lavere end hos 82 % af de 112.760 virksomheder i branchen «Ikke-finansielle holdingselskaber», der har offentliggjort regnskab. Kilde: CVR-registret og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Grunddata synkroniseres ugentligt fra CVR.
Sælger du til virksomheder som Gani's Holding ApS? Bizdex er et CRM med hele CVR-registret indbygget. Find de andre i samme branche, træk dem gennem din pipeline, og se det, når de skifter ejer eller ledelse. 14 dage gratis, uden kort.
Prøv CRM'et gratis i 14 dage →- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Fanøgade 6, 3. tv, 2100 København Ø
- Kommune
- KØBENHAVN
- Stiftet
- 16 Apr 2020
- Selskabskapital
- 40.000 DKK
- Formål
- holdingslskab
- Tegningsregel
- virksomheden tegnes af en direktør
- Revision
- Ja
- Seneste vedtægt
- 2020-04-16
- Momsnr. (EU VIES)
- DK41311177 Ikke momsregistreret
- E-faktura (Peppol)
- Ikke på Peppol
Senest synkroniseret fra CVR for 1 uge siden.
Placering
✓ Adresse verificeret (DAWA)Fanøgade 6, 3. tv, 2100 København Ø
📍 Hovedadresse · 🏭 1 produktionsenhed(er)
Nøgletal (seneste regnskab)
Egenkapitalforrentning
-18,3%
▼ 118,7 pp
Årets resultat i % af egenkapital
Soliditetsgrad
100,0%
▲ 0,0 pp
Egenkapital i % af aktiver
Vækst i resultat
-118,2%
▼ 118,2 pp
Ændring ift. året før
Sammenligning med branchen
112760 virksomheder i «Ikke-finansielle holdingselskaber»Percentil beregnet ud fra de virksomheder, der er importeret lokalt i samme branchekode.
Udvikling
Årets resultat
Bruttoresultat
Egenkapital & aktiver
Soliditetsgrad
Økonomiske nøgletal
Beløb i DKK| Nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Omsætning | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | — | — | — | 0 | — |
| Resultat før skat | -29.730 | 163.087 | 3.675 | 0 | -39.195 |
| Årets resultat | -29.730 | 163.087 | 3.675 | 0 | -39.195 |
| Egenkapital | 162.732 | 162.512 | -575 | -4.250 | -4.250 |
| Aktiver i alt | 162.732 | 162.512 | 0 | 0 | 0 |
| Omsætningsaktiver | 39.980 | — | — | — | — |
| Kortfristet gæld | — | 0 | 575 | 4.250 | 4.250 |
| Gæld i alt | 162.732 | 0 | 575 | 4.250 | 4.250 |
| Soliditetsgrad | 100% | 100% | — | — | — |
| Ansatte (gns.) | 0 | 0 | — | — | — |
Kilde: Erhvervsstyrelsens register over offentliggjorte årsrapporter. Omsætning er ofte ikke oplyst for små virksomheder, som i stedet angiver bruttoresultat.
Legale ejere
1-
Gani Durmishaj Siden 16 Apr 2020100% Ejer
Ledelse
1-
Gani Durmishaj Siden 16 Apr 2020Direktør
Produktionsenheder
1Gani's Holding ApS
P-nr. 1025760588
Fanøgade 6, 3. tv, 2100 København Ø
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Selskabsskat
| Indkomstår | Skattepligtig indkomst | Selskabsskat | Type |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2023 | 0 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2022 | 0 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2021 | 0 DKK | 0 DKK | Enkeltstående selskab |
| 2020 | 0 DKK | 0 DKK | Enkeltstående selskab |
Sambeskattet — administrationsselskab: Gani's Holding ApS (CVR 41311177)
Kilde: Skattestyrelsen (skattelister for selskaber).
Ændringer i dit marked
Du kan se, hvad der er sket med denne ene virksomhed.
I Pro lander det på kundekortet i dit CRM, for hele dit marked: nye selskaber, konkurser, navneskift, ejerskifte. Og du får én samlet mail.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Lignende virksomheder
Fundet ud fra virksomhedens aktiviteterLevende liste
Der er flere som denne.
Vi finder dem på, hvad de laver — formål, bibrancher og aktiviteter — ikke på branchekoden alene. I den ene branche, vi har målt på (forsyning), overser koden omkring to tredjedele af markedet. Gem dem som en levende liste, så holder vi den opdateret.
Fx virksomheder der også laver holdingslskab.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Er det jeres virksomhed? Vis jeres CVR-nummer på jeres hjemmeside
Kopiér koden og indsæt den på jeres hjemmeside, fx i sidefoden, hvor I viser jeres CVR-nummer. Badget linker til jeres side her på Bizdex og sætter ingen cookies.