I & N Holding ApS
CVR 43 24 36 75 · Hedehusene · Ikke-finansielle holdingselskaber · Anpartsselskab · CVR-registret ↗
Kort fortalt
I & N Holding ApS har CVR-nummer 43243675. Virksomhedsform: Anpartsselskab. Branche: Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120). Adresse: Cikoriegade 17, 2. 1, 2640 Hedehusene. Stiftet: 5. maj 2022. Status: aktiv. Seneste årsrapport (regnskabsår 2025): bruttofortjeneste -6.500 kr., årets resultat -6.509 kr., egenkapital 7.334 kr., aktiver i alt 20.079 kr. Soliditetsgraden på 36,5 % er lavere end hos 79 % af de 112.760 virksomheder i branchen «Ikke-finansielle holdingselskaber», der har offentliggjort regnskab. Årets resultat på -6.509 kr. er lavere end hos 72 % af de 112.760 virksomheder i branchen «Ikke-finansielle holdingselskaber», der har offentliggjort regnskab. Kilde: CVR-registret og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Grunddata synkroniseres ugentligt fra CVR.
Sælger du til virksomheder som I & N Holding ApS? Bizdex er et CRM med hele CVR-registret indbygget. Find de andre i samme branche, træk dem gennem din pipeline, og se det, når de skifter ejer eller ledelse. 14 dage gratis, uden kort.
Prøv CRM'et gratis i 14 dage →- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Cikoriegade 17, 2. 1, 2640 Hedehusene
- Kommune
- Høje-Taastrup
- Telefon
- 27620952
- dekssalar@gmail.com
- Stiftet
- 5 May 2022
- Selskabskapital
- 40.000 DKK
- Formål
- eje kapitalandele
- Tegningsregel
- Selskabet tegnes af en direktør
- Revision
- Ja
- Seneste vedtægt
- 2023-08-15
- Momsnr. (EU VIES)
- DK43243675 Ikke momsregistreret
- E-faktura (Peppol)
- Ikke på Peppol
Senest synkroniseret fra CVR for 2 uger siden.
Placering
✓ Adresse verificeret (DAWA)Cikoriegade 17, 2. 1, 2640 Hedehusene
📍 Hovedadresse · 🏭 1 produktionsenhed(er)
Nøgletal (seneste regnskab)
Egenkapitalforrentning
-88,8%
▼ 31,9 pp
Årets resultat i % af egenkapital
Likviditetsgrad
0,01
▼ 0,3
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld
Soliditetsgrad
36,5%
▼ 24,1 pp
Egenkapital i % af aktiver
Vækst i resultat
17,4%
▲ 17,4 pp
Ændring ift. året før
Sammenligning med branchen
112760 virksomheder i «Ikke-finansielle holdingselskaber»Percentil beregnet ud fra de virksomheder, der er importeret lokalt i samme branchekode.
Udvikling
Årets resultat
Bruttoresultat
Egenkapital & aktiver
Soliditetsgrad
Økonomiske nøgletal
Beløb i DKK| Nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Omsætning | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -6.500 | -6.500 | -13.348 | -6.229 |
| Resultat før skat | -6.509 | -6.493 | -13.344 | -6.320 |
| Årets resultat | -6.509 | -7.883 | -13.344 | -4.930 |
| Egenkapital | 7.334 | 13.843 | 21.726 | 35.070 |
| Aktiver i alt | 20.079 | 22.842 | 25.726 | 39.070 |
| Omsætningsaktiver | 79 | 2.842 | 5.726 | 19.070 |
| Kortfristet gæld | 12.745 | 8.999 | 4.000 | 4.000 |
| Gæld i alt | 12.745 | 8.999 | 4.000 | 4.000 |
| Soliditetsgrad | 36.5% | 60.6% | 84.5% | 89.8% |
| Ansatte (gns.) | 1 | 0 | 0 | 0 |
Kilde: Erhvervsstyrelsens register over offentliggjorte årsrapporter. Omsætning er ofte ikke oplyst for små virksomheder, som i stedet angiver bruttoresultat.
Legale ejere
1-
Dekan Salar Siden 1 Jan 2025100% Ejer
Ledelse
1-
Dekan Salar Siden 5 May 2022Direktør
Produktionsenheder
1I & N Holding ApS
P-nr. 1028229840
Cikoriegade 17, 2. 1, 2640 Hedehusene
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Selskabsskat
| Indkomstår | Skattepligtig indkomst | Selskabsskat | Type |
|---|---|---|---|
| 2024 | -6.493 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2023 | -13.344 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
| 2022 | -6.320 DKK | 0 DKK | Afregnende selskab |
Sambeskattet — administrationsselskab: I & N Holding ApS (CVR 43243675)
Kilde: Skattestyrelsen (skattelister for selskaber).
Ændringer i dit marked
Du kan se, hvad der er sket med denne ene virksomhed.
I Pro lander det på kundekortet i dit CRM, for hele dit marked: nye selskaber, konkurser, navneskift, ejerskifte. Og du får én samlet mail.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Relaterede virksomheder
Levende liste
Der er flere som denne.
Vi finder dem på, hvad de laver — formål, bibrancher og aktiviteter — ikke på branchekoden alene. I den ene branche, vi har målt på (forsyning), overser koden omkring to tredjedele af markedet. Gem dem som en levende liste, så holder vi den opdateret.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Er det jeres virksomhed? Vis jeres CVR-nummer på jeres hjemmeside
Kopiér koden og indsæt den på jeres hjemmeside, fx i sidefoden, hvor I viser jeres CVR-nummer. Badget linker til jeres side her på Bizdex og sætter ingen cookies.