3 INT ApS
CVR 44 62 08 20 · Virum · Servering af mad i restauranter og caféer · Anpartsselskab · CVR-registret ↗
Kort fortalt
3 INT ApS har CVR-nummer 44620820. Virksomhedsform: Anpartsselskab. Branche: Servering af mad i restauranter og caféer (branchekode 561110). Adresse: Frederiksdalsvej 192, 2830 Virum. Stiftet: 24. januar 2024. Status: aktiv. Antal ansatte: 7. Seneste årsrapport (regnskabsår 2025): bruttofortjeneste 1.281.318 kr., årets resultat -232.809 kr., egenkapital 41.355 kr., aktiver i alt 458.567 kr. Soliditetsgraden på 9,0 % er lavere end hos 59 % af de 4.451 virksomheder i branchen «Servering af mad i restauranter og caféer», der har offentliggjort regnskab. Årets resultat på -232.809 kr. er lavere end hos 84 % af de 4.451 virksomheder i branchen «Servering af mad i restauranter og caféer», der har offentliggjort regnskab. Kilde: CVR-registret og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Grunddata synkroniseres ugentligt fra CVR.
Sælger du til virksomheder som 3 INT ApS? Bizdex er et CRM med hele CVR-registret indbygget. Find de andre i samme branche, træk dem gennem din pipeline, og se det, når de skifter ejer eller ledelse. 14 dage gratis, uden kort.
Prøv CRM'et gratis i 14 dage →- Branche
- Servering af mad i restauranter og caféer (561110)
- Adresse
- Frederiksdalsvej 192, 2830 Virum
- Kommune
- LYNGBY-TAARBÆK
- Antal ansatte
- 7
- Stiftet
- 24 Jan 2024
- Selskabskapital
- 40.000 DKK
- Formål
- restaurationsvirksomhed
- Tegningsregel
- Selskabet tegnes af en direktør.
- Revision
- Ja
- Seneste vedtægt
- 2024-01-24
- Momsnr. (EU VIES)
- DK44620820 ✓ Valideret
- E-faktura (Peppol)
- Ikke på Peppol
Senest synkroniseret fra CVR for 3 uger siden.
Placering
✓ Adresse verificeret (DAWA)Frederiksdalsvej 192, 2830 Virum
📍 Hovedadresse · 🏭 1 produktionsenhed(er)
Nøgletal (seneste regnskab)
Egenkapitalforrentning
-563,0%
▼ 648,9 pp
Årets resultat i % af egenkapital
Likviditetsgrad
0,73
▼ 0,8
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld
Soliditetsgrad
9,0%
▼ 36,9 pp
Egenkapital i % af aktiver
Vækst i resultat
-195,5%
▼ 195,5 pp
Ændring ift. året før
Sammenligning med branchen
4451 virksomheder i «Servering af mad i restauranter og caféer»Percentil beregnet ud fra de virksomheder, der er importeret lokalt i samme branchekode.
Udvikling
Årets resultat
Bruttoresultat
Egenkapital & aktiver
Soliditetsgrad
Økonomiske nøgletal
Beløb i DKK| Nøgletal | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Omsætning | — | — |
| Bruttoresultat | 1.281.318 | 1.226.904 |
| Resultat før skat | -232.809 | 312.458 |
| Årets resultat | -232.809 | 243.716 |
| Egenkapital | 41.355 | 283.716 |
| Aktiver i alt | 458.567 | 618.342 |
| Omsætningsaktiver | 304.075 | 494.342 |
| Kortfristet gæld | 417.212 | 334.626 |
| Gæld i alt | 417.212 | 334.626 |
| Soliditetsgrad | 9% | 45.9% |
| Ansatte (gns.) | 4 | — |
Kilde: Erhvervsstyrelsens register over offentliggjorte årsrapporter. Omsætning er ofte ikke oplyst for små virksomheder, som i stedet angiver bruttoresultat.
Legale ejere
1-
Necdet Yildirim Siden 24 Jan 2024100% Ejer
Ledelse
1-
Necdet Yildirim Siden 24 Jan 2024Direktør
Produktionsenheder
13 INT ApS
P-nr. 1030077144
Frederiksdalsvej 192, 2830 Virum
Servering af mad i restauranter og caféer (561110)
👥 2 ansatte
Fødevarekontrol (Smiley)
1 kontrolstederKilde: Fødevarestyrelsens Smiley-ordning (findsmiley.dk).
Selskabsskat
| Indkomstår | Skattepligtig indkomst | Selskabsskat | Type |
|---|---|---|---|
| 2024 | 312.457 DKK | 68.728 DKK | Afregnende selskab |
Sambeskattet — administrationsselskab: 3 INT ApS (CVR 44620820)
Kilde: Skattestyrelsen (skattelister for selskaber).
Ændringer i dit marked
Du kan se, hvad der er sket med denne ene virksomhed.
I Pro lander det på kundekortet i dit CRM, for hele dit marked: nye selskaber, konkurser, navneskift, ejerskifte. Og du får én samlet mail.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Lignende virksomheder
Fundet ud fra virksomhedens aktiviteterLevende liste
Der er flere som denne.
Vi finder dem på, hvad de laver — formål, bibrancher og aktiviteter — ikke på branchekoden alene. I den ene branche, vi har målt på (forsyning), overser koden omkring to tredjedele af markedet. Gem dem som en levende liste, så holder vi den opdateret.
Fx virksomheder der også laver restaurationsvirksomhed, caféer, servering.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Er det jeres virksomhed? Vis jeres CVR-nummer på jeres hjemmeside
Kopiér koden og indsæt den på jeres hjemmeside, fx i sidefoden, hvor I viser jeres CVR-nummer. Badget linker til jeres side her på Bizdex og sætter ingen cookies.