Cnslik ApS
CVR 44 82 24 07 · København NV · Detailhandel med bagværk og konfekture · Anpartsselskab · CVR-registret ↗
Kort fortalt
Cnslik ApS har CVR-nummer 44822407. Virksomhedsform: Anpartsselskab. Branche: Detailhandel med bagværk og konfekture (branchekode 472400). Adresse: Frederiksborgvej 83, 2400 København NV. Stiftet: 8. maj 2024. Status: aktiv. Seneste årsrapport (regnskabsår 2025): bruttofortjeneste 13.723 kr., årets resultat 873 kr., egenkapital 42.670 kr., aktiver i alt 138.831 kr. Soliditetsgraden på 30,7 % er højere end hos 67 % af de 151 virksomheder i branchen «Detailhandel med bagværk og konfekture», der har offentliggjort regnskab. Årets resultat på 873 kr. er højere end hos 57 % af de 151 virksomheder i branchen «Detailhandel med bagværk og konfekture», der har offentliggjort regnskab. Kilde: CVR-registret og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Grunddata synkroniseres ugentligt fra CVR.
Sælger du til virksomheder som Cnslik ApS? Bizdex er et CRM med hele CVR-registret indbygget. Find de andre i samme branche, træk dem gennem din pipeline, og se det, når de skifter ejer eller ledelse. 14 dage gratis, uden kort.
Prøv CRM'et gratis i 14 dage →- Branche
- Detailhandel med bagværk og konfekture (472400)
- Adresse
- Frederiksborgvej 83, 2400 København NV
- Kommune
- KØBENHAVN
- Telefon
- 41402534
- Stiftet
- 8 May 2024
- Selskabskapital
- 40.000 DKK
- Formål
- udøve virksomhed med handel og service samt aktiviteter i tilknytning hertil
- Tegningsregel
- Selskabet tegnes af en direktør.
- Revision
- Ja
- Seneste vedtægt
- 2024-05-08
- Momsnr. (EU VIES)
- DK44822407 Ikke momsregistreret
- E-faktura (Peppol)
- Ikke på Peppol
Senest synkroniseret fra CVR for 2 uger siden.
Placering
✓ Adresse verificeret (DAWA)Frederiksborgvej 83, 2400 København NV
📍 Hovedadresse · 🏭 2 produktionsenhed(er)
Nøgletal (seneste regnskab)
Egenkapitalforrentning
2,0%
▼ 2,3 pp
Årets resultat i % af egenkapital
Likviditetsgrad
1,44
▲ 0,1
Omsætningsaktiver / kortfristet gæld
Soliditetsgrad
30,7%
▲ 7,8 pp
Egenkapital i % af aktiver
Vækst i resultat
-51,4%
▼ 51,4 pp
Ændring ift. året før
Sammenligning med branchen
151 virksomheder i «Detailhandel med bagværk og konfekture»Percentil beregnet ud fra de virksomheder, der er importeret lokalt i samme branchekode.
Udvikling
Årets resultat
Bruttoresultat
Egenkapital & aktiver
Soliditetsgrad
Økonomiske nøgletal
Beløb i DKK| Nøgletal | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Omsætning | — | — |
| Bruttoresultat | 13.723 | 1.829 |
| Resultat før skat | 3.887 | 1.798 |
| Årets resultat | 873 | 1.798 |
| Egenkapital | 42.670 | 41.797 |
| Aktiver i alt | 138.831 | 182.273 |
| Omsætningsaktiver | 138.831 | 182.273 |
| Kortfristet gæld | 96.161 | 140.476 |
| Gæld i alt | 96.161 | 140.476 |
| Soliditetsgrad | 30.7% | 22.9% |
| Ansatte (gns.) | — | — |
Kilde: Erhvervsstyrelsens register over offentliggjorte årsrapporter. Omsætning er ofte ikke oplyst for små virksomheder, som i stedet angiver bruttoresultat.
Legale ejere
1-
Campen Invest ApS Siden 5 Feb 2026100% Ejer
Ledelse
1-
Mathilde Sophie Wagner Jakobsen Siden 17 Apr 2026Direktør
Produktionsenheder
2Cnslik ApS
P-nr. 1030343081
Frederiksborgvej 83, 2400 København NV
Detailhandel med bagværk og konfekture (472400)
Cnslik aps
P-nr. 1032049431
Nørregade 47, 1165 København K
Detailhandel med bagværk og konfekture (472400)
Fødevarekontrol (Smiley)
1 kontrolstederKilde: Fødevarestyrelsens Smiley-ordning (findsmiley.dk).
Selskabsskat
| Indkomstår | Skattepligtig indkomst | Selskabsskat | Type |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.797 DKK | 374 DKK | Afregnende selskab |
Sambeskattet — administrationsselskab: Cnslik ApS (CVR 44822407)
Kilde: Skattestyrelsen (skattelister for selskaber).
Ændringer i dit marked
Du kan se, hvad der er sket med denne ene virksomhed.
I Pro lander det på kundekortet i dit CRM, for hele dit marked: nye selskaber, konkurser, navneskift, ejerskifte. Og du får én samlet mail.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Lignende virksomheder
Fundet ud fra virksomhedens aktiviteterLevende liste
Der er flere som denne.
Vi finder dem på, hvad de laver — formål, bibrancher og aktiviteter — ikke på branchekoden alene. I den ene branche, vi har målt på (forsyning), overser koden omkring to tredjedele af markedet. Gem dem som en levende liste, så holder vi den opdateret.
Fx virksomheder der også laver bagværk, konfekture.
14 dage gratis, uden kort · derefter Bizdex Pro til 299 kr./md. ekskl. moms
Er det jeres virksomhed? Vis jeres CVR-nummer på jeres hjemmeside
Kopiér koden og indsæt den på jeres hjemmeside, fx i sidefoden, hvor I viser jeres CVR-nummer. Badget linker til jeres side her på Bizdex og sætter ingen cookies.